Гостьова лекція "Психологічна допомога військовослужбовцям, звільненим із полону, та членам їз родин"

Щиро дякуємо доктору психологічних наук, офіцеру відділення оперативної психологічної роботи 77 Центру морально-психологічної підтримки ОК Північ Ганні Євгенівні Улуновій за гостьову лекцію "Психологічна допомога військовослужбовцям, звільненим із полону, та членам їз родин", що відбулася 05 березня 2024 року та яку відвідали викладачі та студенти кафедри соціальної психології.

Специфіка причин потрапляння в полон, чинників фізичного та психічного виснаження, психологічних особливостей військовослужбовців, які перебували в полоні, етапи допомоги, тактичний дебрифінг, техніки з відновлення, робота з родиною - важливі та гострі питання, що лежать у площині уваги фахівця при наданні психологічної допомоги військовослужбовцям, звільненим із полону, та членам їх родин.

Дякуємо шановній Ганні Євгенівні за знання, дякуємо за службу!

photo_2024-03-10_21.03.55.jpeg

photo_2024-03-10_21.03.47.jpeg