Освітня програма «Міжнародні наукові та освітні проекти»

Головною метою є навчити майбутніх фахівців міжнародних відносин застосовувати теоретичні та емпіричні дослідження у сфері міжнародних відносин на професійному рівні на виконання концепції «Європа 2020» й основних її завдань. Під час формування компетентностей студенти отримають знання термінологічного апарату, вивчать статус міжнародних організацій ООН, ВОІВ та інших; механізми конструювання моделей міжнародних відносин у науково-освітній сфері; написання та конкурсного отримання мобільних національних грантів співпраці з колегами інших держав. Практику студенти-міжнародники проходитимуть у національних і міжнародних організаціях та закладах, представництвах України за кордоном, наукових структурах Національної Академії Наук України, міжнародних, національних наукових фондах, а також шляхом участі у міжнародних конференціях, форумах, фестивалях для отримання практичних навичок у виконанні майбутніх функцій.