“Creating a cadre of sophisticated psychosocial professionals to address Ukraine’s growing mental health crisis.”

Шановні студенти, викладачі, колеги!

ЗАПРОШУЄМО долучитись до гостьової лекції на тему

Аналіз психологічного здоров’я особистості буде представлений науковцями – практиками Кріс Ратінер та Робертом Манкофф (США)

3Cris Ratiner, PhD, MPA is a licensed clinical psychologist in the State of Massachusetts, Assistant Professor in Psychiatry at Tufts University School of Medicine Member, Boston Psychoanalytic Society and Institute Founder, Eyra Psychosocial Assistance

КРІС РАТІНЕР, доктор філософії, MPA, ліцензований клінічний психолог у штаті Массачусетс, доцент кафедри психіатрії в Школі медицини Університету Тафтса, Член Бостонського психоаналітичного товариства та інституту, засновниця психосоціальної допомоги Eyra.

К. Ратінер має ступінь доктора філософії в галузі клінічної психології Бостонського університету та ступінь магістра державного управління Школи Кеннеді Гарвардського університету, пройшла  постдокторську програму стажування з травматології в лікарні HRI в Бостоні.

Доктор Ратінер працювала з окремими особами та сім'ями в ситуаціях катастроф, таких як 9/11 (теракт 11 вересня 2001 року) та ураган Катріна.  За кордоном дослідниця працювала з постраждалими від цунамі в Південній Азії, а під егідою ЮНІСЕФ - з постраждалими від землетрусу в Пакистані.  Вона також працювала клінічним директором Міжнародного інституту Бостона, агентства у справах іммігрантів та біженців.

Досвід К. Ратінер включає стаціонарну, амбулаторну, часткову госпіталізацію та проблеми громадського психічного здоров'я.  На сьогодні її приватна практика включає особистостей різної вікової категорії: дорослих, підлітків і дітей, багато з яких переживають або мають травматичний досвід.  Поряд з цим К. Ратінер викладає та здійснює супервізію в Медичній школі Університету Тафтса, а також в Бостонському психоаналітичному товаристві та інституті.

Нещодавно доктор Ратінер заснувала Eyra Psychosocial Assistance, американську некомерційну організацію, яка займається сприянням, наданням і вдосконаленням складних методів підтримки психічного здоров'я жертв природних і антропогенних катастроф у процесі викладання, індивідуальних консультацій, професійного спостереження тощо.

РОБЕРТ МАНКОФФ, декан зі студентських питань, член кафедри поведінкових наук Медичного університету США. 2

Robert Mankoff, PhD, Dean of Student Affairs Chair of Behavioral Sciences Medical University of the Americas (St Kitts and Nevis, West Indies).

Доктор філософії у галузі клінічної психології ,Університет штату Джорджія, Атланта, Джорджія, магістр клінічної психології (Університет штату Джорджія, Атланта, Джорджія), бакалавр лінгвістики, англійської мови та психології (Веслеянський університет, Коннектикут), отримав стипендію з психоаналізу та дитячої психології (Клініка Меннінгера, Топіка, Канзас, Школа психіатрії Карла Меннінгера).

Викладав у освітніх закладах:

Медична школа Університету Дьюка (Дарем, Північна Кароліна)

Медичний факультет Університету Північної Кароліни (Чапел-Гілл)

Університет Вошберна (Топіка, Канзас)

Університет штату Джорджія (Атланта, Джорджія)

Спелман Коледж (Атланта, Джорджія)

Вхід на лекцію вільний, але платформа ZOOM має обмеження в 120 осіб. Пам’ятайте про це та будьте першим на зустрічі!

Посилання на зустріч 14 грудня 2023 року о 18.00