Факультет психології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова підписав тристоронню Угоду про співробітництво із International Public Organization «INTERNATIONAL PROJECTS».

Підписання Угоди стало логічним продовженням тривалої співпраці факультету психології та «Іnternational projects». Плідне співробітництво  розпочалася ще у 2020 році, коли ІPO«Іnternational projects» запропонувала свою підтримку співробітникам та студентам факультету під час пандемії. Це були результативні тренінгові заняття, присвячені особистісному зростанню, формуванню відповідального лідерства, боротьбі з корупційними викликами. На сьогодні, представники компанії Генрі Міндер,  Даніель Бекманн, Даніель Родрігез перебувають безпосередньо в Україні. Підтримують і надають психологічну допомогу громадянам, а також навчають майбутніх психологів працювати в напружених умовах війни та з її наслідками.