Дебют першокурсника 2018

Які спогади залишаються зі студентами після першого курсу? Перша лекція – можливо, перший модуль – не виключено. Але «Дебют першокурсника» залишає найяскравіші враження в житті новоспечених студентів.

І от, 6 листопада 2018 року в блакитній залі центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбувся «Дебют першокурсника» для студентів факультету психології.

Тематика дебюту була «Хто ми і що ми тут забули?!». І хоча цього року в ньому приймали участь лише дві команди – психологи і міжнародники, захід видався напрочуд веселим та захопливим. Учасники показали себе на досить високому рівні. Журі оцінили креативність та згуртованість студентів.

Між номерами команд також були проміжні:студенти 2 та 3 курсу підготували танцювальні та пісенні виступи.

Врешті-решт, перемогу здобула команда психологів, з чим їх і вітаємо! Тепер на них чекає виступ на Всеуніверситетському дебюті, тож бажаємо креативності, натхнення та успіхів нашим студентам!

Більше фото можна знайти в розділі "Фотогалерея".