Квест на Хелловін "Game of Horrors"

Факультет психології продовжує свою активність! І от в п'ятницю, 9 листопада 2018 року, був організований всеуніверситетський квест, приурочений містичному дійству - Halloween, який і мав відповідну назву - Game of Horrors.
     Квест налічував 15 різноманітних локацій у Сирецькому парку, які кожна команда мала пройти на швидкість.

На шляху до фінішу учасникам зустрічались різноманітні страхітливі герої як от Самара, вампіри, злі духи та Джокер.

Перебігаючи з етапу на етап, в команд була можливість знайти й зробити фото з Джокером, за що й нараховувались додаткові бали.

А переможцями в Game of Horrors стала команда від геогафічно-природничого факультету, з чим їх і вітаємо!
І не зважаючи на холод, всі учасники й організатори отримали неймовірне задоволення й кучу позитивних емоцій від цього мегакрутого квесту!

Більше фото можна знайти в розділі "Фотогалерея" або за посиланням