Історія факультету

    19601038 1549130051818362 5541929913141931429 n Факультет психології створений рішенням Вченої ради Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова від 23 лютого 2017 року. Факультет психології працює за європейськими стандартами, здійснює підготовку фахівців спеціальності «Психологія» за трьома ступенями вищої освіти: «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії у галузі психології». Підготовка майбутніх психологів проводиться за наступними спеціалізаціями: психологія консультування, психологія тренінгової діяльності, психологічна реабілітація, психосоматика та психологія здоров’я, політична психологія, юридична психологія, соціальна психологія та психотерапія, сімейна психологія. На денній та заочній формах навчання факультету вчиться понад 500 студентів.
     Навчально-виховний процес та науково-дослідну діяльність на факультеті психології забезпечують 10 докторів психологічних наук, професорів, більше 50 кандидатів психологічних наук, доцентів, 11 старших викладачів та викладачів.

DSC 0845

На факультеті активно здійснюється робота у сфері  налагодження зв’язків та співробітництва з вітчизняними та зарубіжними ВНЗ. Укладені міжнародні угоди про співпрацю з університетами Польщі (м. Лодзь), Латвії (м. Рига) та низкою науково-дослідних установ України. Така міжнародна співпраця з навчальними і науковими закладами дозволяє студентам-магістрантам, аспірантам, докторантам навчатися, проходити практику й оволодівати досвідом розробки та реалізації міжнародних проектів, наукових досліджень тощо.

 

   
© ALLROUNDER