voloshina  Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор психологічних наук, професор.

Kuzmenko   Заступник декана з науково-дослідної роботи та міжнародного співробітництва факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор психологічних наук, професор.

Кузьменко В.У. є відомим фахівцем у галузі педагогічної та вікової психології, здійснює вагому науково-дослідницьку роботу, була і є учасником багатьох міжнародних та всеукраїнських проектів, бере активну участь у підготовці науково-педагогічних кадрів. Нагороджена грамотами КМДА, МОН України, НАПН України, медалями: «За наукові досягнення імені Г.С. Костюка» (2010р.); імені Пилипа Орлика, імені М.П. Драгоманова. У 1979 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О.М.Горького, педагогічний факультет.

bulah  Декан факультету психології, професор кафедри теоретичної та консультативної психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Доктор психологічних наук, «Заслужений діяч науки і техніки України» (2016р.).

Нагороджена орденом Святих Кирила і Мефодія Української православної церкви за відродження духовності в Україні (2010р.); нагрудним знаком «Відмінник освіти України» Міністерства освіти і науки України (2006р.); медалями: «За наукові досягнення імені Г.С. Костюка» (2010р.); імені М.П. Драгоманова (2010р.), імені Григорія Сковороди (2008р.), грамотою Національної академії педагогічних наук України (2004р.); почесною грамотою кабінету міністрів України (2015р.)

Tomilina 1      Методист деканату,  за сумісництвом викладач кафедри загальної та соціальної психології та психотерапії Факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У 1998 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, де здобула кваліфікацію викладача початкового навчання.