hanecka   Заступник декана із соціально-виховної роботи факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психосоматики та психологічної реабілітації.

Ханецька Тетяна автор понад 40 наукових публікацій з проблеми професійної підготовки майбутніх психологів у системі вищої освіти. Вона є співавтором багатьох навчальних посібників для студентів спеціальності «Психологія» з написання курсових, бакалаврських, дипломних та магістерських робіт, методичних рекомендацій щодо проходження фахових практик (2006-2015 р. р.), «Психосоматика: психічне, тілесне, соціальне. Хрестоматія». (2014 р.), під її авторством виданий навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів «Культура мовленнєвого спілкування психолога», рекомендований МОН України (2012 р.). Ханецька Т.І. проводить наукову роботу з проблем формування та розвитку культури спілкування у професійній діяльності майбутніх психологів.

voloshina  Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор психологічних наук, доцент.

Kuzmenko   Заступник декана з науково-дослідної роботи та міжнародного співробітництва факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор психологічних наук, професор.

Кузьменко В.У. є відомим фахівцем у галузі педагогічної та вікової психології, здійснює вагому науково-дослідницьку роботу, була і є учасником багатьох міжнародних та всеукраїнських проектів, бере активну участь у підготовці науково-педагогічних кадрів. Нагороджена грамотами КМДА, МОН України, НАПН України, медалями: «За наукові досягнення імені Г.С. Костюка» (2010р.); імені Пилипа Орлика, імені М.П. Драгоманова. У 1979 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О.М.Горького, педагогічний факультет.