Кандидат психологічних наук (з 2008 р.), доцент (з 2014 р.), доцент кафедри психосоматики та психологічної реабілітації (з 2017 р.) факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Є досвід викладання наступних дисциплін психологічного циклу: «Психологія», «Вікова та педагогічна психологія», «Організація психологічної служби», «Соціально-психологічна служба соціальної сфери», «Психологія міграції», «Реабілітаційна психологія та соціально-психологічна реабілітація різних груп клієнтів», «Психологія самовиховання та саморегуляції» та ін.

Кандидат педагогічних наук (з 2007 р.), доцент (з 2011 р.), доцент кафедри психосоматики та психологічної реабілітації (з 2017 р.) факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Коло наукових інтересів: психологія та профілактика різних проявів девіантної поведінки, формування особистості майбутнього фахівця у процесі психологічної підготовки, соціокультурна компетентність студентської молоді, велике місто як специфічне соціокультурне середовище.

Kryvoruka

Лаборант кафедри загальної і соціальної психології та психотерапії

IMG 82b77a8b94b37f29e4cfe7b6cf34ec89 V

Викладач кафедри загальної і соціальної психології та психотерапії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Доцент, доцент кафедри психосоматики та психологічної реабілітації