Паньковець Віталій Леонідович

Pankovets VКандидат психологічних наук, доцент.

Освіта: -Рівненський державний гуманітарний університет. Спеціальність «Практичний психолог»;

- Інститут психології ім. Г.С. Костюка АПН України. Кандидат психологічних наук – організаційна психологія (19.00.10).

Під час навчання та трудової діяльності приймав участь у значній кількості семінарів, тренінгів із різних напрямків психотерапії. Має сертифікати про участь: психодрама, транзакційний аналіз, структурний аналіз, гештальт-терапія, психологія продажів. Значна кількість відвіданих і проведених  практичних семінарів по організаційній психології підтверджена численними сертифікатами та нагородами.

Має більше 10 років досвіду (близько 1000 год.) проведення соціально-психологічних тренінгів та бізнес-тренінгів у сфері B2B, B2C.

Інші сфери інтересів: техніка, електроніка, спорт.

Викладає наступні дисципліни: «Організаційна психологія», «Психологія управління персоналом», «Стрес-менеджмент» «Політична психологія», «Психологія електоральної поведінки», «Психологія еліти».  Навч.-метод. посібники: «Кваліфікаційні роботи з практичної психології: курсові роботи», «Кваліфікаційні роботи з практичної психології та психотерапії: магістерські роботи».

Кількість опублікованих праць: понад 30, основні з них:

Психологічний аналіз професійного стресу в освітніх організаціях/ Синдром „професійного вигорання” та професійна кар’єра працівників освітніх організацій: гендерні аспекти: Навч. посіб. для вищ. навч. закл/. За наук. ред.. С. Д. Максименка, Л.М. Карамушки, Т.В. Зайчикової – К.: Міленіум, 2006. – 368 с (с. 18-39)

Стресостійкість як важлива особистісна характеристика політичного психолога /Наукові студії із соціальної та політичної психології: 3б. статей / за ред. С. Д. Максименко, М. М. Слюсаревський та ін. - К.: Міленіум, 2011. - Вип. 27 (30). – 184-193 с. (0,5 д.а.)

Особливості підготовки продавця-консультанта до роботи в роздрібній торгівлі/Актуальні проблеми розвитку  організаційної та економічної психології в Україні: матеріали ІІ Всеукраїнського конгресу організаційної та економічної психології, – К., 2015 – ст. 92-93 (0,1 д.а.)

3D модель подолання стресу/Вестник психологии развития и гештальт подхода: сб. ст. Вып. 2 / под ред. С.О.Лобанова, Т.В. Зайчиковой и др.  – К.: Химджест, 2015. – ст. 63-64 (0,1 д.а.)

Політична психологія: хрестоматія/К.  НПУ імені М.П.Драгоманова – 2015  – с. 98-122 (1 д.а)

СДО як інструмент розвитку конкурентоздатності персоналу організації /збірник тез конференції» Конкурентологія та ринок праці: психологічні аспекти», Київ, 2016