Співробітники

Викладач кафедри психосоматики та психологічної реабілітації факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Кандидат психологічних наук (з 2008 р.), доцент (з 2014 р.), доцент кафедри психосоматики та психологічної реабілітації (з 2017 р.) факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Кандидат педагогічних наук (з 2007 р.), доцент (з 2011 р.), доцент кафедри психосоматики та психологічної реабілітації (з 2017 р.) факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Kryvoruka

Лаборант кафедри загальної і соціальної психології та психотерапії

IMG 82b77a8b94b37f29e4cfe7b6cf34ec89 V

Викладач кафедри загальної і соціальної психології та психотерапії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.