Крат Дарина Андріївна

Krat D      Викладач, аспірант кафедри загальної і соціальної психології та психотерапії Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

У 2016 р. закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Психологія». У 2014 році здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр»,  отримала диплом з відзнакою; у 2016 році отримала диплом магістра психології з відзнакою. Крат Дарина Андріївна стала дворазовою переможницею ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія», що відбулась у квітні 2013-2014н.р. та 2014-2015н.р., де посіла друге місце і була нагороджена Дипломом МОН України.

Також  за успіхи в науковій,  навчальній  і громадській роботі нагороджена Медаллю «Драгоманівська родина» та Медаллю М. П. Драгоманова.

На сьогодні Крат Дарина Андріївна навчається в цільовій аспірантурі кафедри загальної і соціальної психології та психотерапії. Бере активну участь в науково-дослідницькій роботі Факультету. Працює над такими проблемами як: «Причини та особливості прояву агресивної поведінки у дітей підліткового віку», «Вплив  медійних засобів інформації на психічні стани підлітків», «Взаємозв’язок медіа культури та самосвідомості юнаків».

За сумісництвом працює викладачем кафедри, де проводить семінарські, практичні та лабораторні заняття з навчальних дисциплін «Загальна психологія», «Соціальна психологія»..