Освітні послуги

Освітні ресурси

photo_2022-11-08_13-51-54.jpg

Доброго дня!
Шановні колеги, студенти, аспіранти!

у СЕРЕДУ (9 листопада) відбудеться *круглий стіл «Актуальні проблеми психології в умовах кризових ситуацій».*

Початок о 12.00

Програма та вся додаткова інформація учасникам буде розіслана окремо.

Будемо раді вітати усіх бажаючих як слухачів.

Проведення круглого столу в онлайн-форматі на платформі google meet. Сподіваємся, що умови нам дозволять)

ПОСИЛАННЯ:

photo_2022-10-17_23-56-52.jpg

Шановні викладачі, аспіранти та студенти факультету психології, запрошуємо вас на відкритий фаховий семінар на тему «Психологічні особливості соціальної ініціативності студентської молоді»
Семінар відбудеться 18 жовтня 2022 року о 14.00 у онлайн-форматі
Щоб приєднатися до зустрічі в Google Meet, натисніть це посилання:
Обговорення проблеми семінару, яку досліджувала Хворостянко Наталія Анатоліївна , аспірантка кафедри політичної психології та міжнародних відносин факультету психології НПУ імені М.П.Драгоманова відбудеться за участі провідних викладачів факультету та фахівців – практиків у сфері психології. Вивчення проблеми психологічних особливостей соціальної ініціативності студентської молоді здійснювалось на кафедрі політичної психології та міжнародних відносин факультету психології упродовж 2018-2022 р. під керівництвом доктора політичних наук, професора кафедри політичної психології та міжнародних відносин Андрущенко Т.В.

Вхід за посиланням вільний і не потребує попередньої реєстрації.

photo_2022-10-03_12-16-18.jpg

на тему
«Психологічні чинники розвитку комунікативної компетентності майбутніх психологів у медійному просторі»
Семінар відбудеться 04 жовтня 2022 року о 12.00 у онлайн-форматі
Щоб приєднатися до зустрічі в Zoom, натисніть це посилання:
Обговорення проблеми семінару, яку досліджувала Пономаренко Тетяна Ігорівна, аспірантка кафедри політичної психології та міжнародних відносин факультету психології НПУ імені М.П.Драгоманова відбудеться за участі провідних викладачів факультету та фахівців – практиків у сфері комунікацій.
Вивчення проблеми психологічних чинників розвитку комунікативної компетентності майбутніх психологів у медійному просторі здійснювалось на кафедрі політичної психології та міжнародних відносин факультету психології упродовж 2018-2022 р. під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента, професора кафедри політичної психології та міжнародних відносин Зеленіна В. В.
Вхід за посиланням вільний і не потребує попередньої реєстрації

Обговорення Плану роботи Вченої ради факультету та Плану роботи факультету психології на 2022-23 н.р. Пропозиції до плану надсилати заступнику декана з наук.-дослід роботи, доц. Вольновій Л.М. на ел.пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

План роботи Вченої ради факультету психології

ПЛАН РОБОТИ ФАКУЛЬТЕТУ

Наказ на проведення виробничої асистентської практики

Приклад оформлення звіту з практики