Шановні студенти, викладачі та працівники УДУ імені Михайла Драгоманова.

Запрошуємо Вас на семінар-практикум: "Профілактика суїцидальних намірів в умовах війни". Семінар організовано на базі Кабінету психології факультету психології в рамках співпраці з благодійною організацією ADRA Ukraine.

Дата проведення – 18 квітня 2024 р. Час  проведення – 15:00

В рамках Тижня науки підвели підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з психології, а також Олімпіади з психології. Приємно, що долучилися студенти різних курсів, а також у наукових пошуках представили актуальні питання сьогодення.

За перемогу в олімпіаді нагороджено: дипломом І ступеня Щербій Вікторію, дипломом ІІ ступеня Хомич Анну та дипломом ІІІ ступеня: Хилевич Вікторію.

За результатами Конкурсу наукових робіт відзначено роботи  Ліпінської Елеонори  (наук. керівник - доц. Отич Д.Д.), Ярошенка Микити (наук. керівник - доц. Поліщук С.П.) та Дударек Надії (наук. керівник доц. Андріяшина Н.В.).

Вітаємо наших переможців!

8 квітня студенти та аспіранти факультету психології приєдналися до відкриття звітно-наукової конференції студентів та аспірантів "Освіта і наука - 2024".

На конференції наш факультет представляла Ліпінська Елеонора, презентуючи питання тривожності особистості юнацького віку. Особливо цікавим це дослідження є з огляду на те, що стосується того, як війна повпливала на загальний емоційний стан дівчат та юнаків.

Також ми гордимося тим, що дві наші магістрантки – Криворука Єлізавета та Казьмірук Анна – були відзначені серед переможців конкурсу "Кращий студент-науковець 2023".

Вітаємо і бажаємо подальших звершень!

9 квітня відбулося пленарне засідання конференції "Освіта і наука - 2024". Учасників привітали декан факультету проф. Ірина Булах, заступник декана з наукової роботи доц. Леся Вольнова та голова НТСА Єва Федоренко.

Студенти та аспіранти факультету психології мали можливість презентувати свої кращі дослідження.

У науковій дискусії торкнулися питань емоційного стану оратора (Ростислав Время), концепції психологічної війни (Ярослав Петік), сповідування релігії як чинника посттравматичного зростання (Вікторія Щербій).

27 березня студенти – майбутні психологи відвідали тренінг "Перша Психологічна Допомога".

Тренінг був спрямований на формування учасників як компетентних першопомічників в сфері психічного здоров'я; здобуття необхідних навичок та знань для надання емоційної підтримки в стресових ситуаціях.

Сторінка 1 із 47