Освітні послуги  

   

Освітні ресурси  

   

iarmarok_vakansij.jpgЩорічно, на весні, за підтримки ректора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Президента Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи, члена-кореспондента Національної академії наук України, академіка Національної Академії педагогічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки, доктора філософських наук Віктора Петровича Андрущенка в університеті проходить спеціалізований захід – «Ярмарок вакансій».

Так і цього року, не дивлячись на пандемію, з метою налагодження зв’язків між потенційними роботодавцями та випускниками нашого університету відбудеться спеціалізований захід – «Ярмарок вакансій 2021 року»

 

 Тож, запрошуємо студентів,  випускників та всіх охочих на «Ярмарок вакансій 2021 року», яка відбудеться 12 травня 2021 року об 11:00 год. в онлайн форматі.  

Посилання: https://www.youtube.com/channel/UC6c_gLqk7H70Eii4YbXilTQ

1619598041.jpgСтуденти-міжнародники факультету психології долучились до заходу, впродовж якого була презентована книга "Культурна дипломатія"!

26 квітня 2021 року в приміщенні дирекції «Медіацентр» через онлайн-платформу «Zoom» із прямою трансляцією на офіційному ютуб-каналі «GDIP Media Center» було презентовано навчальний посібник «Культурна дипломатія» за загальною редакцією Ірини Матяш (Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин) і Віктора Матвієнка (Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка). Книгу видано коштом Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. Редакційно-дизайнерське опрацювання та переклади матеріалів для паралельного англомовного видання виконали співробітники Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв. У презентованому посібнику докладно висвітлено поняття культурної дипломатії як інструмента м’якої сили, її мету, засоби, основні теоретичні та практичні аспекти, зокрема в історичному контексті, роботу інститутів культурної дипломатії сучасної України, діяльність за цим напрямом українських дипломатичних установ за кордоном.

photo_2021-05-05_16-00-32.jpgСьогодні ми познайомимо вас ближче з кабінетом психолога.

Ось декілька вимог до кабінета психолога-консультанта:

Наявність окремого, ізольованого, тихого приміщення. У кабінеті необхідно забезпечити хорошу звукоізоляцію, наприклад встановити подвійні двері або двері з тамбуром, пластикові рами.

Розмір приміщення 10-12 м2 цілком достатній. Якщо ж приміщення більше, можна розбити його на зони (консультативна зона і робоча зона психолога, відгороджена ширмою або перегородкою).

Рекомендується, щоб у кабінеті були живі рослини або акваріум.

Для консультації в якості необхідних предметів підійдуть не надто м'які крісла та журнальний столик між ними. Саме журнальний, а не звичайний великий стіл, адже другий буде створювати бар'єр. Крісла повинні стояти під кутом приблизно 40 ° між ними, але не прямо навпроти один одного, щоб клієнт міг відвести погляд. Фронтальне розташування крісел створює ситуацію конфронтації.

Фенікс Фест – місце для зустрічей досвідчених психологів-практиків і бажаючих отримати інформацію

Вперше фестиваль проводився в онлайн-форматі. Було залучено 16 спікерів, які розкривали свої теми професійно

Виступ кожного спікера відрізнявся наповненістю, подачею матеріалу, виконанням творчих завдань та проведенням практичних вправ. Загалом, учасники отримали знання, досвід та заряд позитивних емоцій )))

Вдячні тренерам, які долучились до фестивалю:

 • Батуринська Галина
 • Варіна Ганна
 • Вовк Яніна
 • Гірченко Олена
 • Голюк Оксана
 • Григорєва Яна
 • Грищенко Анна
 • Долежалов Олексій
 • Дьоміна Ганна
 • Зеленін Всеволод
 • Зінченко Надія
 • Зубченко Владислав
 • Соболевська Ольга
 • Фарафонова Юлія
 • Чубчик Катерина
 • Шевченко Світлана

Продовжуємо співпрацювати і готуватись до нових зустрічей!

Переглянути виступи спікерів зможете найближчим часом на нашому ютуб-каналі. Запрошуємо приєднатися до нашого каналу, щоб першими переглянути відео → https://www.youtube.com/channel/UCO5zyux2vjg0rv9Z9yzRKWQ/featured

         Як і обіцяли, 28 квітня відбувся "Фенікс Фест" – всеукраїнський фестиваль психоконсультування та психотерапії!

         Проведення фестивалю стає доброю традицією Факультету психології. Фестиваль – довгоочікуваний (оскільки у минулому році  не відбувся...), п’ятий (ювілейний!) і вперше проводився онлайн.

         До уваги учасників фестивалю було представлено цікаві теми, різні за змістом і наповненням, але кожна з них була розкрита спікерами зрозуміло, доступно, повно.

         До організації і проведення фестивалю активно долучились викладачі всіх кафедр факультету, зокрема, в організації приймали участь Лупійко Людмила Василівна, Отич Дар’я Дмитрівна, Коломийчук Ольга Олександрівна; спікерами фестивалю від факультету були Дьоміна Ганна Анатоліївна, Зеленін Всеволод Володимирович, Вовк Яніна Олексіївна.

         Представники студентського самоврядування також активно долучились до організації фестивалю. Окремо хочемо відмітити Багнюк Ірину за підготовку інформаційних повідомлень та їх висвітлення.

        

Переглянути виступи спікерів зможете найближчим часом на нашому ютуб-каналі. Запрошуємо приєднатися до нашого каналу, щоб першими переглянути відео → https://www.youtube.com/channel/UCO5zyux2vjg0rv9Z9yzRKWQ/featured

 изображение_viber_2021-04-28_10-49-23.jpg

   
© ALLROUNDER