До уваги всіх зацікавлених!

На факультеті психології відкрито нову спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
    За два місяці навчання на факультеті студенти-міжнародники познайомились з професорсько-викладацьким складом, директор бібліотеки Л.В.Савєнкова провела екскурсію по науковій бібліотеці НПУ імені М.П. Драгоманова, під час якої студенти побачили новітні джерела, архів, читальні зали та тихий студентський дворик.
    Наші міжнародники отримали перші досягнення. Всі студенти закрили модульний контроль з дисциплін «Основи світової політики», «Міжнародний освітній простір», «Міжнародний захист прав людини» та інших.
    За період навчання майбутні дипломати зустрілись в Б.І.Тарасюком (екс-міністром закордонних справ), дипломатом 1 рангу І.І.Жовквою.
    Життя насичене навчанням та цікавими подіями!