АБІТУРІЄНТ 2020

Спеціальність 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» факультету психології відкрито у  2018 році. Саме таке інноваційне поєднання вимагає сучасна міжнародна спільнота світу. Випускникам факультету спеціальність забезпечить формування найкращих компетенцій та фахової компетентності на основі отриманих знань, умінь та навиків, які знадобляться «міжнародникам». Протягом навчання студенти набудуть здатності орієнтуватися в особливостях зовнішньої політики України по відношенню до інших країн світу, ефективно приймати рішення на основі психологічних особливостей менталітету кожної країни, народу, нації або окремого громадянина чи індивідуума. Випускники розумітимуться на особливостях політичних, культурних, освітніх, економічних та інших процесів країн та регіонів світу; знатимуть дипломатичні секретні родзинки; навчаться правильно вести міжнародні переговори для отримання позитивного результату; вмітимуть застосовувати міжнародні та національні законодавчі норми під час роботи у дипломатичних установах, міжнародних організаціях та інтернаціональних закладах; впливатимуть на механізми здійснення міжнародних контактів; будуть перетворювати будь-яку міжнародну інформацію на користь власної країни; здійснюватимуть наукові дослідження тощо. Практика проходитиме у  державних органах влади України, ВР, КМ, МЗС України, міжнародних та національних організаціях, пов’язаних з іміджем України та країн світу, системі національного судочинства. Посади згідно класифікатора професій України, які можуть займати випускники після повного курсу навчання – бакалавр та магістр: 3439 – аташе; 3439 – дипломатичний агент; 3439 – дипломатичний кур’єр; 3439 – помічник експерта із зовнішньополітичних питань країн та регіонів; 3439 – помічник політичного оглядача; 3439 – спеціаліст ІІІ категорії; 3439 – інспектор з основної діяльності; 3439 – інспектор з туризму; 3439 – інструктор з основної діяльності; 3439 – секретар дипломатичного агентства; 3439 – помічник консультанта із зовнішньополітичних питань країн та регіонів.