Основи віково-психологічного консультування

78976876987.jpgВ межах національної мобільності 19.12.2020р., в святковий суботній день, з успіхом була проведена інтерактивна лекція на тему «Основи віково-психологічного консультування».

Під керівництвом завдувачів кафедри теоретичної та консультативної психології факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Ю.М. Кашпура та кафедри менеджменту освіти і практичної психології факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди В.А. Вінс було проаналізовано навчальні плани та відібрано спільну проблему для майбутніх психологів ОС «Магістр», в зустрічі взяли участь понад 30 студентів університетів та більше 10 практичних психологів із соціально-психологічних центрів.

По завершенню зустрічі учасники залишили зворотній зв’язок де зазначили надзвичайну корисність та цікавість до такої форми навчання та бажання відвідати в майбутньому наступні відкриті заняття, попередньо запланованого терміну часу майбутнім психологам не вистачило і дискусія продовжувалась більше ніж 3 години.

Особливу подяку виражаємо завідувачу кафедри теоретичної і консультативної психології Кашпуру Юрію Михайловичу і завідувачу кафедри менеджменту освіти і практичної психології факультету педагогічної освіти Вінс Вікторії Анатоліївні за співробітництво!