До уваги студентів і магістрантів факультету психології НПУ імені М.П. Драгоманова!

200239600604_91905.jpgВітання!

Кабінет психології ініціює створення факультативу психологічного практикуму, де ви зможете спробувати себе в ролі психолога-практика та відпрацювати свої професійні навички.

У рамках роботи факультативу ви матимете змогу проводити психорозвиваючі, психокорекційні, психоконсультативні, тренінгові заняття, майстер класи, тощо в колі своїх колег і друзів сторінки Кабінету у фейсбук.
Для цього необхідно:
✍️Подати заявку на участь у факультативі
👩‍🎓Обрати форму, вид, тему заняття, яке ви хотіли б провести
✍️Написати детальний конспект заняття, чітко та коректно прописавши у ньому тему, завдання, етапи, техніки, використані джерела.

Після перегляду та затвердження ваших робіт психологи Кабінету психології опублікують їх на стронінці у фейсбук.
Ви зможете провести заняття в Кабінеті психології (по завершенню карантину) або на онлайн платформі нашої сторінки у фейсбук.

Не гайте часу та використовуйте усі можливості стати справжнім майстром своєї справи!