«Міфодизайн як технологія інформаційного менеджменту»

photo_2021-04-02_15-46-47.jpgВ рамках «Декади Науки» в Євразійському національному університеті імені Л.Н. Гумільова (Нур-Султан, Казахстан) 2 квітня 2021 року в 13.00 год було проведено вебінар на тему: «Міфодизайн як технологія інформаційного менеджменту». Вебінар ініційований і організований докторантами 2 курсу спеціальності «Політологія» Айгуль Аміржановою та Сама Нукежановою.

Головним лектором даного заходу виступив відомий політичний консультант, PhD, професор кафедри політичної психології та міжнародних відносин Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова (Київ, Україна), автор понад 60-ти наукових робіт по темі політичної психології Зеленін Всеволод Володимирович.

На вебінарі брали участь завідуюча кафедри політології та журналістики ЄНУ Габдуліна Б.А., викладачі Нуртазіна Р.А., Нечаєва Е.Л., Аскеева Г.Б., Дюсембекова М.К., Онучко М.Ю., Каленова Т. С., Жанпеісова К.Д., докторанти, магістранти та студенти університету.

В ході заходу відбулася жвава дискусія на тему розвитку міфодізайну на пострадянському просторі. Наукові діячі поділилися своїми думками з суспільно-політичних процесів з точки зору формування сучасних міфів. Учасники вебінару висловили позитивні відгуки за підсумками проведеної лекції, а також висловили бажання проводити подібні заходи на періодичній основі.

photo_2021-04-02_15-46-47.jpg

photo_2021-04-02_15-47-20.jpg