Фаховий семінар на тему «Психологічні чинники розвитку комунікативної компетентності майбутніх психологів у медійному просторі»

photo_2022-10-03_12-16-18.jpg

Шановні викладачі, аспіранти та студенти факультету психології, запрошуємо вас на відкритий фаховий семінар
на тему
Семінар відбудеться 04 жовтня 2022 року о 12.00 у онлайн-форматі
Щоб приєднатися до зустрічі в Zoom, натисніть це посилання:
Обговорення проблеми семінару, яку досліджувала Пономаренко Тетяна Ігорівна, аспірантка кафедри політичної психології та міжнародних відносин факультету психології НПУ імені М.П.Драгоманова відбудеться за участі провідних викладачів факультету та фахівців – практиків у сфері комунікацій.
Вивчення проблеми психологічних чинників розвитку комунікативної компетентності майбутніх психологів у медійному просторі здійснювалось на кафедрі політичної психології та міжнародних відносин факультету психології упродовж 2018-2022 р. під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента, професора кафедри політичної психології та міжнародних відносин Зеленіна В. В.
Вхід за посиланням вільний і не потребує попередньої реєстрації