Фенікс Фест 2023

21 квітня 2023 року на базі факультету психології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбувся Всеукраїнський фестиваль психоконсультування та психотерапії «ФЕНІКС ФЕСТ». Учасники мали змогу відвідати 18 майстер класів від спікерів, які представляють різноманітні психологічні напрями у роботі з особистістю. Кількість зареєстрованих учасників становила 532 особи.

7.jpg

Дякуємо співробітникам факультету за допомогу в організації фестивалю! Особливу вдячність висловлюємо  Лупійко Л.В., Отич Д.Д., Темрук О.В., Бондарчук О.Ю.

В організації фестивалю значний внесок здійснив студентський актив факультету психології. Висловлюємо окрему вдячність Попко Д. та Безсоновій А.

Сподіваємось, отримані знання знання стануть у нагоді, а емоції зарядять позитивом на тривалий час! Будемо раді бачити наступного року!