Транзакційний аналіз у психологічному консультуванні

Студенти групи 22 МГПС, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Теорія та практика наукової психології», з початку навчального семестру долучилися до вивчення курсу «Транзакційний аналіз у психологічному консультуванні», в рамках Програми внутрішньої академічної мобільності. Заняття проводить стейкхолдер, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології факультету історичної і соціально-психологічної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Герасіна Світлана Вікторівна.

photo_2023-10-26_12.44.53.jpegСвітлана Вікторівна – сертифікований фахівець у методі транзакційного аналізу. Вона поділилася зі студентами не лише теоретичними знаннями, але й секретами професійної майстерності, здобутими в практиці надання психологічної допомоги. Найбільший інтерес у наших студентів викликала інформація про специфіку застосування технік транзакційного аналізу в роботі з психологічною травмою та посттравматичним синдромом. Дякуємо нашому стейкхолдеру за надану можливість!