Міжнародна психологічна школа

Шановні студенти факультету психології!
У рамках співпраці факультету психології УДУ імені Михайла Драгоманова та факультету психології та конгнітивістики Університету імені Адама Міцкевича у Познані
запрошуємо вас долучитись до діяльності міжнародної психологічної школи. Навчання безкоштовне

Звернення декана факультету психології та когнітивістики Маріуша Урбанського:
Szanowni Państwo, zgodnie z zapowiedzią, zapraszamy Was do skorzystania z oferty zajęć online (tym razem w języku ukraińskim), które prowadzić będą współpracujące z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu psycholożki: Лінда Папітченко i Юлія Гребенщикова. Szczegółowe opisy zajęć znajdą Państwo w załącznikach. Każdy kurs poprzedzony będzie wstępnym wykładem, dzięki któremu będziecie Państwo mogli stwierdzić, czy warto brać w nim udział (linki poniżej). Zajęcia certyfikowane są przez Edu_Centrum naszego Wydziału (https://psychologia.amu.edu.pl/edu-centrum/)

Mariusz Urbański

1. Вступ до  психокорекційної роботи
Лекція вступна: П'ятниця (22 грудня) о 14:00 (за київським часом)

2. Робота психолога під час війни
Лекція вступна: Субота (23 грудня) о 14:00 (за київським часом)

3. Підготовка до навчання або стажування за кордоном
Лекція вступна: Четвер (21.12) о 15:00 (за київським часом)

4. Практичні основи психотерапевтичного консультування, самопізнання та