Відкрита лекція «Методи та техніки глибинного пізнання психіки»

🇺🇦📚 ДО УВАГИ АКАДЕМІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ УНІВЕРСИТЕТУ!

🏛️⭐ Кафедра психології МДПУ імені Богдана Хмельницького 13 лютого 2024 року о 14:00 запрошує здобувачів вищої освіти стати учасниками гостьової лекції на тему:

🙇🏻‍♂️🧠 «Методи та техніки глибинного пізнання психіки».

🇺🇦🙋🏼‍♀️Лекторка: Калашник Ілона Вікторівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології глибинної корекції та реабілітації Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, учениця Яценко Т. С.

✅🎯Метою заходу є ознайомлення слухачів із теорією і практикою вивчення проблем глибинної психології в психодинамічній парадигмі, авторським методом та науковою школою академіка НАПН України, доктора психологічних наук, професора Яценко Т.С.

👩🏼‍💻‼️Зустріч відбудеться на платформі ZOOM

📍Ідентифікатор конференції: 460 435 9994

📍Код доступу: 123

🔗🇺🇦Посилання

📝🎓Запрошуються долучитися до цікавої та інформативної зустрічі!