Участь у Międzynarodowa Konferencja Naukowa: ,,Inteligencja emocjonalna menedżerów z niepełnosprawnością – perspektywa międzynarodowa”

У рамках реалізації умов договору про співпрацю та наукове співробітництво між факультетом психології УДУ імені Михайла Драгоманова та Menedżerska Akademia NaukStosowanych w Warszawie, кафедра теоретичної та консультативної психології спільно із здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОС Доктор філософії у галузі психології взяли участь у Międzynarodowa Konferencja Naukowa: ,,Inteligencja emocjonalna menedżerów z niepełnosprawnością – perspektywa międzynarodowa”, яка відбулася 21.03.2024 р у м. Варшава, Республіка Польща у змішаному форматі. У конференції взяли участь представники України, Болгарії, Словенії, Руминії, Словакії, Чорногорії.

Від Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на пленарному засідання були презентовані результати наукових досліджень проблеми емоційного інтелекту кафедри теоретичної та консультативної психології (Prof. Dr. V.Voloshyna, PhD N.Bigun, Mgr N.Bukrieieva, Mgr. A.Antonova), кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності (Prof. Dr. N. Ridei, Assoc. Prof. S. Tsymbal, Prof. Dr. N.Tytova, V.Khodunova), факультету спеціальної та інклюзивної освіти (S. Herashchenko, PhD I. Markus)Знімок_екрана_2024-04-04_о_20.54.58.pngЗнімок_екрана_2024-04-04_о_20.48.31.pngЗнімок_екрана_2024-04-04_о_20.56.52.pngЗнімок_екрана_2024-04-04_о_20.55.59.png