Тренінг "Перша Психологічна Допомога"

27 березня студенти – майбутні психологи відвідали тренінг "Перша Психологічна Допомога".

Тренінг був спрямований на формування учасників як компетентних першопомічників в сфері психічного здоров'я; здобуття необхідних навичок та знань для надання емоційної підтримки в стресових ситуаціях.

Під час заходу студенти під керівництвом професійного тренера отримали конкретні практичні інструменти для надання першої психологічної допомоги, котрі забезпечать їм здатність ефективно реагувати на емоційні потреби інших у стресових ситуаціях. Також учасники отримали знання про власні реакції на стрес, що сприяло покращенню загального емоційного благополуччя.

Під час навчання було створено безпечний простір та мотивуюча атмосфера, а на перервах продовжилася дружня комунікація.

Захід проводився за сприяння USAID (Агентство США з міжнародного розвитку), МОМ (Міжнародної організації з питань міграції) та Фонду UKAid (Великобританія).photo_2024-04-15_22.27.46.jpeg