Шановні колеги! 26 квітня факультет психології УДУ імені Михайла Драгоманова проводить Всеукраїнський фестиваль психоконсультування та психотерапії «ФЕНІКС ФЕСТ»  з нагоди 190-річчя Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Попередня реєстрація особʼязкова за посиланням: https://bit.ly/3Jt5qQe
Після реєстрації доєднуйтесь до чату в телеграмі: https://bit.ly/4b2dIKC

Запрошуємо до участі!

18 квітня 2024 року на базі кабінету психології факультету психології для всіх студентів і викладачів УДУ імені Михайла Драгоманова було проведено  семінар-практикум: "Профілактика суїцидальних намірів в умовах війни".  Учасники зустрічі дізналися про насторожучі ознаки суїцидальної поведінки та що робити, коли людина в суїцидальній кризі.

17 квітня в рамках Днів науки магістри-майбутні психологи мали зустріч із Людмилою Андріївною Гончаренко, заступником директора Наукової бібліотеки УДУ імені Михайла Драгоманова.

Темою вебінару було: «Використання можливостей цифрових інструментів для навчання та дослідницької діяльності».

Здобувачі освіти познайомилися з різними можливостями, що пропонує зараз бібліотека у відповідь на інформатизацію суспільства. Це і використання електронного каталогу та електронної бібліотеки, і ресурси репозитарію, і  особливості роботи зі Scopus, Web of Science та іншими наукометричними базами даних через корпоративний доступ тощо. Особливий наголос також було зроблено на дотриманні норм академічної доброчесності при роботі з будь-яким авторським текстом.

photo_2024-04-23_21.22.50.jpeg

photo_2024-04-23_21.22.52.jpeg

Шановні студенти, викладачі та працівники УДУ імені Михайла Драгоманова.

Запрошуємо Вас на семінар-практикум: "Профілактика суїцидальних намірів в умовах війни". Семінар організовано на базі Кабінету психології факультету психології в рамках співпраці з благодійною організацією ADRA Ukraine.

Дата проведення – 18 квітня 2024 р. Час  проведення – 15:00

В рамках Тижня науки підвели підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з психології, а також Олімпіади з психології. Приємно, що долучилися студенти різних курсів, а також у наукових пошуках представили актуальні питання сьогодення.

За перемогу в олімпіаді нагороджено: дипломом І ступеня Щербій Вікторію, дипломом ІІ ступеня Хомич Анну та дипломом ІІІ ступеня: Хилевич Вікторію.

За результатами Конкурсу наукових робіт відзначено роботи  Ліпінської Елеонори  (наук. керівник - доц. Отич Д.Д.), Ярошенка Микити (наук. керівник - доц. Поліщук С.П.) та Дударек Надії (наук. керівник доц. Андріяшина Н.В.).

Вітаємо наших переможців!