Освіта
У 1995-1999 рр. навчалася за спеціальністю «Початкове навчання» в Луцькому педагогічному училищі, по завершенню якого здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, керівника гуртка образотворчого мистецтва.
Здобувати вищу освіту продовжила у Волинському державному університеті імені Лесі Українки, який закінчила з відзнакою у 2002 р. та здобула кваліфікацію магістра соціальної педагогіки, викладача соціально-педагогічних дисциплін.
У 2007 р., після успішного захисту дисертаційного дослідження на тему «Соціально-педагогічні засади профілактичної роботи з важковиховуваними підлітками» за спеціальністю «Соціальна педагогіка» у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, отримала диплом кандидата педагогічних наук.
У 2010 році отримала вчене звання доцента кафедри галузевої психології та психології управління у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.
Досвід роботи
Досвід роботи. З 2002 по 2006 рр. працювала практичним психологом ДНЗ №58 «Лісова казка» м. Луцька.
З 2002 по 2007 рр. – асистент кафедри соціальної педагогіки Волинського державного університету імені Лесі Українки.
В НПУ імені М. П. Драгоманова почала працювати з 2007 року на посаді доцента кафедри галузевої психології та психології управління Інституту соціальної роботи та управління; з 2017 р. і донині – доцент кафедри психосоматики та психологічної реабілітації факультету психології.
Має досвід викладання таких дисциплін, як «Історія психології», «Загальна психологія», «Соціальна психологія», «Реабілітаційна психологія», а також спецкурсів – «Основи психологія здоров’я», «Профілактика девіантної поведінки», «Психологія залежної поведінки», «Психологія травмуючих ситуацій», «Соціально-психологічна реабілітація різних груп клієнтів», «Групові форми психологічної реабілітації», «Психологічна реабілітація в ситуації життєвих криз» та ін.
Наукова діяльність
В своїй науковій діяльності активно вивчає питання психології та профілактики різних проявів девіантної поведінки, формування особистості майбутнього фахівця у процесі психологічної підготовки, соціокультурної компетентності студентської молоді та великого міста як специфічного соціокультурного середовища.
Результати багаторічної викладацької діяльності знайшли відображення у низці праць навчального та навчально-методичного характеру, серед яких: посібники – «Профілактика девіантної поведінки підлітків» (2009, 2016), «Соціальна психологія: формування компетентності майбутнього фахівця» (2011), «Психосоціальна допомога в роботі з кризовою особистістю» (2012), «Проектна діяльність як засіб підвищення рівня професійної підготовки майбутніх психологів» (2018, 2019), а також методичні рекомендації для самостійної роботи з дисциплін «Історія психології» (2011), «Соціальна психологія. Практикум» (2013), «Загальна психологія» (2014).
Наукові інтереси
Зі статтями та посібниками, що стосуються основних наукових інтересів, можна ознайомитися у репозитарії наукової бібліотеки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова http://enpuir.npu.edu.ua/