97789208-512x330.jpgШановні колеги!

Ознайомтесь з Наказом про продовження карантинних заходів до 30 квітня 2021 року

Без_названия.jpgINTERNATIONAL PUBLIC ORGANIZATION “INTERNATIONAL PROJECTS”

Switzerland
проводять

МІЖНАРОДНИЙ ВЕБІНАР
«НАДИХАЮЧІ, НАДІЙНІ ЛІДЕРИ:
СИЛА ХАРАКТЕРУ»
Платформа Zoom
Інформація про зміст вебінару:


У чому полягає секрет ефективного лідерства?
– Воно надихаюче, принципове, надійне і залежить від сили характеру лідера. Основні риси характеру можуть розвиватися й вдосконалюватися упродовж життя, впливаючи на формування моделей ефективного лідерства.


Під час вебінару учасники дізнаються про взаємозалежність характеру і лідерства, ознайомляться з моделями ефективного лідерства на основі характеру і навчаться розробляти програми удосконалення рис характеру для підвищення ефективності лідерства та успішності особистого життя. Тренери дадуть відповіді на ваші запитання, що виникнуть у ході групової та індивідуальної навчальної взаємодії.

Основні питання:

- лідерство і криза;
- поведінка надихаючих лідерів;

54654343424.jpg


Факультет психології НПУ імені М.П. Драгоманова, здійснює підготовку не лише за спеціальністю 053 "Психологія", а ще й готує фахівців спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Вона як продукт приведе до багатства, до вміння набути навичок дипломатії, спілкуватися з різними людьми, у тому числі професійно. Саме на нашому факультеті психології можна отримати перспективно інноваційний фах – уміння професійно проводити міжнародну діяльність у поєднанні із суспільними, психологічними, комунікаційними навичками. Освітня програма 0302 «Міжнародні відносини» Студенти-міжнародники беруть участь у всіх цікавих заходах – від дебюту першокурсника до поїздок за кордон, при першій нагоді, в архіві у нас Угорщина, Польща, Австрія, Чехія. Навчаємось біля м. Університет, вул. Пирогова, 9 у Києві.

309420-01.jpg   3049-24.jpg

   
© ALLROUNDER