Шановні викладачі факультету психології!

1. На виконання наказу ректора університету Віктора Андрущенка № 187-П від 11 березня 2020 року про запровадження карантину в університеті з 12 березня до 3 квітня 2020 року рекомендовано розробити дистанційний навчальний контент дисциплін відповідно до навчального розкладу і навантаження викладачів у системі дистанційного навчання moodle.npu.edu.ua.

2. Для забезпечення ефективного навчального процесу буде здійснюватися щотижневий моніторинг дистанційної активності викладачів факультетів

2. Структура та детальні відео інструкції, щодо роботи в системі дистанційного навчання, знаходяться за посиланням

https://docs.google.com/document/d/1ichHRawjKSBx1d1v_nWroqyicW3TNpwBKVkO44BNGU0/edit

або на стартовій сторінці moodle.npu.edu.ua

або на YouTube каналі https://www.youtube.com/channel/UC2h2Dlw8_sTu9CG8RV8av4Q

3. Реєстрація в системі moodle.npu.edu.ua відбувається з використанням корпоративного облікового запису. У випадку виникнення проблем зі входом, зверніться до модератора вашого факультету-списки на стартовій сторінці системи

4.Замовлення дистанційного курсу здійснюється через послугу замовити курс стартової сторінки системи дистанційного навчання moodle.npu.edu.ua (головне меню зліва/для викладачів)

5. Викладачі факультетів мають здійснювати обов'язкове внесення усіх проведених дистанційних пар в Електронний журнал

nmu.npu.edu.ua

ПС-журнал успішності - WEB (для викладачів)

Вхід до журналу реалізується через корпоративну пошту або особистий обліковий запис викладача.

6. Для допомоги викладачам в організації дистанційного навчання під час карантину Центром цифрових освітніх технологій створено:

   
© ALLROUNDER