Факультет психології вітає всіх з прийдешніми святами!!!

Підводячи підсумки 2020 року, хочеться поділитися приємною нагородою!)

Адже, незважаючи на складний рік, ми зуміли організувати навчальний процес з використанням дистанційних технологій, наукову роботу студентів, методичну та методологічну роботу кафедр.

Разом з тим, викладачі та студенти активно опановували нові знання, вивчаючи нові курси дистанційно.

У наступному році – не зупиняємось на досягнутому, а крокуємо вперед, ставлячи нові цілі!

Факультет психології вітає всіх з прийдешніми святами!!!

У Новому році – нових досягнень і успіхів, бажань та нових ідей, нових можливостей і прагнень, нових горизонтів щастя та просторів натхнення!

А також виконання задуманих планів, легкого вирішення складних ситуацій, океану любові, здоров’я, легкості в житті і відсутності проблем!

З Новим Роком! Хай світле новорічне свято увійде у Ваше життя і принесе з собою здоров’я, достаток і приємні сюрпризи. Бажаємо Вам щодня знаходити привід для посмішки і завжди відчувати себе закоханим у життя!

2020-12-25_13-20-17.jpg