Без_названия.jpgINTERNATIONAL PUBLIC ORGANIZATION “INTERNATIONAL PROJECTS”

Switzerland
проводять

МІЖНАРОДНИЙ ВЕБІНАР
«НАДИХАЮЧІ, НАДІЙНІ ЛІДЕРИ:
СИЛА ХАРАКТЕРУ»
Платформа Zoom
Інформація про зміст вебінару:


У чому полягає секрет ефективного лідерства?
– Воно надихаюче, принципове, надійне і залежить від сили характеру лідера. Основні риси характеру можуть розвиватися й вдосконалюватися упродовж життя, впливаючи на формування моделей ефективного лідерства.


Під час вебінару учасники дізнаються про взаємозалежність характеру і лідерства, ознайомляться з моделями ефективного лідерства на основі характеру і навчаться розробляти програми удосконалення рис характеру для підвищення ефективності лідерства та успішності особистого життя. Тренери дадуть відповіді на ваші запитання, що виникнуть у ході групової та індивідуальної навчальної взаємодії.

Основні питання:

- лідерство і криза;
- поведінка надихаючих лідерів;


- забезпечення успішного лідерства на основі розвитку характерологічних рис
особистості;
- застосування фундаментальних принципів лідерства в управлінні
організацією.

Слухачам курсів, які узяли участь не менше ніж у 90% навчальної програми, надається сертифікат (16 навчальних годин), а також електронний робочий зошит англійською мовою (з перекладом).

Інформація про зміст курсів підвищення кваліфікації:

Під час навчання на курсах підвищення кваліфікації учасники дізнаються про морально-психологічні засади запобігання корупції, усвідомлять взаємозалежність характеру і лідерства, ознайомляться з моделями боротьби з корупцією та ефективного лідерства на основі характеру, навчаться розробляти програми удосконалення рис характеру для запобігання корупції, підвищення ефективності лідерства та успішності особистого життя. Тренери дадуть відповіді на ваші запитання, що виникнуть у ході групової та індивідуальної навчальної взаємодії онлайн.

Детальнішу інформацію про вебінар (у тому числі про тренерів) можете дійзнатися переглянувши цей файл.

Листи-заявки на реєстрацію надсилайте на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© ALLROUNDER