Звітно-наукова конференція «Освіта і наука 2021» на кафедрі теоретичної та консультативної психології

изображение_viber_2021-04-08_14-50-55.jpg7 квітня 2021 року в межах звітно-наукової конференції «Освіта і наука 2021» на кафедрі теоретичної та консультативної психології було проведено засідання секції, де молоді науковці змогли здійснити перші кроки у презентації своїх наукових доробків перед колегами та старшими наставниками. В заході, окрім викладачів кафедри, приймали участь сорок студентів, магістрантів та аспірантів, які на високому науковому рівні поділилися результатами власних актуальних досліджень. Модератором заходу була Алєксєєва Ю.А. - кандидат психологічних наук, доцент.

Особливу увагу студентів та викладачів викликали наступні виступи:

1. Брюханова Інесса Вячеславівна доповідь «Емоційний інтелект як чинник соціально-психологічної адаптації студентів», науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент Лупійко Л.В.
  2. Вдовиченко Софія Вікторівна доповідь «Сімейне щастя як чинник психологічного благополуччя подружжя», науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент Лупійко Л.В.
  3. Вількович Анна Володимирівна доповідь «Емоційний інтелект та його роль у житті людини», науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент Ляшенко О.А.
  4. Казьмірук Анна Василівна доповідь «Методи формування саногенного мислення у підлітковому віці», науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент Ляшенко О.А.
  5. Комарова Зінаїда Сергіївна доповідь «Теоретичний аналіз проблеми збереження психічного здоров’я матерів дітей раннього віку», науковий керівник: доктор психологічних наук, професор Кузьменко В.У.
  6. Некіз Тетяна Миколаївна доповідь «Моральний вибір особистості юнацького віку в філософському та психологічному контексті», науковий керівник: доктор психологічних наук, професор Булах І.С.
  7. Терещук Любов Миколаївна доповідь «Психологічні особливості розвитку стресостійкості державних службовців», науковий керівник: доктор психологічних наук, професор Кузьменко В.У

Молоді науковці активно задавали питання один одному, включалися у дискусії, підтримували один одного науковими аргументаціями та фактажем. З огляду на зацікавленість, яку викликає подібного роду захід, викладачі кафедри прийняли рішення посилити супровід молодих науковців, сконцентрувати їх наукові пошуки навколо тематики освітньої програми, сприяти самостійному вибору студентами їх наукових орієнтацій, застосовувати міждисциплінарні дослідження у розробці наукових проектів студентів.

изображение_viber_2021-04-08_14-52-32.jpg

изображение_viber_2021-04-08_14-52-21.jpg