Запрошуємо на онлайн лекцію «Основи віково-психологічного консультування»

Шановні колеги!

32132123.png 1232123.png У межах національної мобільності, 19.12.2020р. о 15:30 кафедра теоретичної та консультативної психології факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та кафедра менеджменту освіти і практичної психології факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди проводять відкриту лекцію на тему - «Основи віково-психологічного консультування». Запрошуємо на лекцію всіх кому цікава ця тема!

Для того щоб стати учасником зустрічі необхідно мати електронну пошту в домені gmail.com і також попередньо зареєструватися за посиланням:

Після реєстрації, в день проведення лекції за 30хв. до початку, всім учасникам буде надіслано посилання на лекцію в Google Meet, і посилання на відгук про лекцію.