Міжнародні відносини. Абітурієнту 2021.

Факультет психології НПУ імені М.П. Драгоманова, здійснює підготовку не лише за спеціальністю 053 "Психологія", а ще й готує фахівців спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Вона як продукт приведе до багатства, до вміння набути навичок дипломатії, спілкуватися з різними людьми, у тому числі професійно. Саме на нашому факультеті психології можна отримати перспективно інноваційний фах – уміння професійно проводити міжнародну діяльність у поєднанні із суспільними, психологічними, комунікаційними навичками. Освітня програма 0302 «Міжнародні відносини» Студенти-міжнародники беруть участь у всіх цікавих заходах – від дебюту першокурсника до поїздок за кордон, при першій нагоді, в архіві у нас Угорщина, Польща, Австрія, Чехія. Навчаємось біля м. Університет, вул. Пирогова, 9 у Києві.