Фаховий семінар на тему «Психологічні особливості соціальної ініціативності студентської молоді»

photo_2022-10-17_23-56-52.jpg

Шановні викладачі, аспіранти та студенти факультету психології, запрошуємо вас на відкритий фаховий семінар на тему «Психологічні особливості соціальної ініціативності студентської молоді»
Семінар відбудеться 18 жовтня 2022 року о 14.00 у онлайн-форматі
Щоб приєднатися до зустрічі в Google Meet, натисніть це посилання:
Обговорення проблеми семінару, яку досліджувала Хворостянко Наталія Анатоліївна , аспірантка кафедри політичної психології та міжнародних відносин факультету психології НПУ імені М.П.Драгоманова відбудеться за участі провідних викладачів факультету та фахівців – практиків у сфері психології. Вивчення проблеми психологічних особливостей соціальної ініціативності студентської молоді здійснювалось на кафедрі політичної психології та міжнародних відносин факультету психології упродовж 2018-2022 р. під керівництвом доктора політичних наук, професора кафедри політичної психології та міжнародних відносин Андрущенко Т.В.

Вхід за посиланням вільний і не потребує попередньої реєстрації.