Тренінг із запобігання домашнього насильства

3.jpg

Кабінет психології факультету психології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова  долучився до організації і проведення тренінгу із запобігання домашнього насильства в рамках міжнародного проєкту UNFPA та ГО Інноваційні соціальні рішення за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID/ENGAGE.

4.jpgТренінг провели: Неля Бігун (кандидат психологічних наук, доцент кафедри теоретичної та консультативної психології, завідувач Кабінету психології), Неля Тройчук (аспірантка кафедри теоретичної та консультативної психології, тренерка Національної Тренерської Мережі, PSS координаторка проєкту «LEAP» БО «БФ «АДРА Україна»), Ганна Непрель (випускниця факультету психології НПУ ім. М.П. Драгоманова, психолог, викладачка в «KCAS»).

В якості учасників і гостей тренінгу були запрошені студенти групи 12 МГПС факультету психології, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Теорія та практика наукової психології».