Науково-практична конференція "Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції"

27 квітня 2023 р. здобувачі освіти та викладачі факультету психології долучилися  ХХV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції".

photo 2023 05 16 18.12.11Факультет психології представляв Малигін Олександр Павлович, студент 2 курсу магістратури з доповіддю на тему «Ненасильницьке спілкування як чинник формування резільєнтності особистості».

Вдячні організаторам Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності, Європейський університет, Український державний університет імені Михайла Драгоманова за можливість долучитися до такого актуального та інформативного заходу.