Графік взаємодії зі здобувачами вищої освіти з приводу роботи комісії з академічної доброчесності 2023р.

Магістри, випуск травень 2023 -  квітень-травень 2023:

відповіді на питання, прийом кваліфікаційних робіт на перевірку, оголошення результатів перевірки - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , досвід.

Бакалаври, випуск у червні 2023 -  травень-червень 2023:

відповіді на питання в он-лайн режим – вайбер, телеграмканал, поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Магістри  - випуск у червні 2023 – консультації он-лайн або поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відповіді на питання – вайбер, телеграмканал.

Прийом кваліфікаційних робіт на перевірку на корпоративну пошту (тема листа – ПІБ, для перевірки на доброчесність)

Увага! Відповідальні від кафедр – члени комісії:

Ковчина Ірина Михайлівна – кафедра політичної психології та міжнародних відносин (голова)

Якимчук Оксана Іванівна – кафедра психосоматики та психологічної реабілітації (секретар)

Ляшенко Олексій Андрійович – кафедра теоретичної та консультативної психології

Степаненко Інна Миколаївна  - кафедра соціальної психології.

Від здобувачів-психологів Бітна Софія.

Від здобувачів – міжнародників Гусарова Анастасія