Зайчикова Тетяна Вікторівна

Zaychikova TКандидат психологічних наук, доцент народилася 8.11.1978 р. у місті Києві.

Освіта: закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова з відзнакою та здобула вищу освіту за спеціальністю «Психологія» (1995-1999 рр.).

Без відриву від виробництва у 2005 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Соціально-психологічні детермінанти синдрому «професійного вигорання» у вчителів» та отримала вчений ступінь кандидата психологічних наук.

У 2011 році отримала вчене звання доцента кафедри практичної психології та психотерапії.

Практична діяльність: сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер Всеукраїнської спілки практикуючих психологів гештальт-підхід, програм «Українського гештальт інституту»; викладач, терапевт та супервізор Українського інституту консультативної психології та психотерапії, член Української асоціації організаційних психологів та психологів праці, член Української спілки психологів. Індивідуальний та сімейний психотерапевт, організаційний консультант, тренер терапевтичних, супервізійних груп, спеціалізацій, авторських курсів та навчальних програм 1-2 ступеню з гештальт-терапії.

Наукові здобутки: автор та співавтор 103 наукових робіт (90 д.а.) з проблем організаційної психології, психотерапії, психології стресу, синдрому «професійного вигорання», емоційного інтелекту тощо. Автор, співавтор та науковий редактор 4 навчальних посібників рекомендованих Міністерством освіти і науки України, 5 навчально-методичних посібників та 8 навчальних програм. Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених (2003-2005 рр.).

Основна спрямованість наукової діяльності: організаційна психологія, психотерапія, гештальт-терапія, сімейна психотерапія, психологія стресу, синдрому «професійного вигорання», емоційного інтелекту, арт-терапія, гендерна психологія тощо.

На сьогоднішній день викладає такі дисципліни: «Організаційна психологія», «Глибинна психологія», «Психологія стресу», «Психологія емоційного вигорання», «Гендерна психологія та психологія статі», спецкурс «Гештальт-терапія», «Психологія сімʼї», «Психологія залежної поведінки».

Координати: +38 066 2513001, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт: www.zaichikova.com.ua, skype: tatianazaichikova, youtube: https://youtube.com/channel/UCvSqkueNKHGyZiDzylZoX4g, Facebook: https://www.facebook.com/tatiana.zaichikova