Освітні послуги  

   

Освітні ресурси  

   

sam_pic.jpgБританська Рада спільно із Міністерством освіти і науки України продовжує реалізацію трирічної програми всеукраїнської академічної мобільності «САМ Україна». Програма є однією із компонентів програми ЄС «Дім Європи» та реалізовується протягом 2020-2022 років.  

Програма «САМ Україна» покликана сприяти міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України. Ми прагнемо, щоб така академічна мобільність офіційно визнавалась як частина студентської програми навчання. 

visual_ukr.png

25 березня 2021 р. Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр.!


Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3rlo3tR

Республіканський Інститут Вищої Школи Республіки Білорусь спільно з освітньою онлайн-платформою SKLAD (Мінськ, Білорусь) запрошує професорсько-викладацький склад, а також практикуючих фахівців у сфері інноваційної педагогіки та психології для участі в програмі міжнародного онлайн-стажування: «Університет 4.0. Цифрова трансформація університетів », яка відбудеться з 7 по 22 квітня 2021.

3Z_029-e1581010556457-1024x778.jpg
Вітання! 

На сайті НПУ вже є на сайті №3 дайджесту від відділу міжнародних зв'язків про актуальні конкурси, стипендії, стажування за кордоном опубліковано  на сайті університету. https://npu.edu.ua/novyny/oholoshennia/zahalnounivesytetski/daidzhest-aktualnykh-konkursiv-stypendii-hrantiv-ta-stazhuvan-dlia-vykladachiv-ta-studentiv-vid-viddilu-mizhnarodnykh-zviazkiv-npu-imeni-mp-drahomanova-1803 

Дізнавайтесь актуальні новини відділу міжнародних зв'язків  на сторінці FB https://www.facebook.com/PedagogicalDragomanovUniversityInternationalOffice 
Запрошуємо на презентацію Програми імені Фулбрайта в Україні, яка відбудеться 17 березня о 16:00.
 
Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні надає стипендії на навчання та проведення досліджень в університетах США на 2022-2023 академічний рік для науковців, викладачів, спеціалістів, здобувачів вищої освіти та випускників ЗВО.
 
На зустрічі за участі координатора Програми та її випускників ви дізнаєтесь про:
 
  • можливості, які надає Програма;
  • умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій;
  • особливості заповнення анкети та вимоги до поданих матеріалів.
Окрім того, зустріч слугуватиме доброю нагодою довідатись про цілі й традиції Програми, що цьогоріч святкує 75-у річницю діяльності, а також пізнати історії наукових пошуків і напрацювань її учасників.
 
Детальніше про можливості, які надає програма, можна дізнатися за активним посиланням: https://fulbright.org.ua
Для участі у презентації необхідно зареєструватися до 12:00 17 березня за посиланням: http://surl.li/npjz
 
 
Долучитися до участі можна за активним посиланням:
 
Meeting ID: 985 2435 1915
Passcode: 822392
   
© ALLROUNDER