Освітні послуги  

   

Освітні ресурси  

   

sam_pic.jpgБританська Рада спільно із Міністерством освіти і науки України продовжує реалізацію трирічної програми всеукраїнської академічної мобільності «САМ Україна». Програма є однією із компонентів програми ЄС «Дім Європи» та реалізовується протягом 2020-2022 років.  

Програма «САМ Україна» покликана сприяти міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України. Ми прагнемо, щоб така академічна мобільність офіційно визнавалась як частина студентської програми навчання. 

 

Хто може взяти участь?

Заявку на участь можуть подавати українські ЗВО, які мають попередній досвід у програмі Erasmus+.  

Заклади вищої освіти з різних регіонів України подають спільний проєкт програми мобільності через заповнення онлайн заявки. В рамках участі у програмі заклад-учасник може подати дві заявки з двома університетами-партнерами. Відстань між закладами має становити не менше ніж 200 км. Тривалість академічної мобільності може складати від чотирьох тижнів до одного семестру. Заявка має обов’язково містити детальне узгодження спеціальностей та навчальних планів для студентів 2-4 курсу бакалаврату (старше 18 років). 

Програма передбачає фінансування: транспортних витрат, розселення та витрат на харчування студентів, а також адміністративний внесок університетам за адміністрування мобільності. 

Англійська є робочою мовою для всіх процесів та документів програми. 

  • Дедлайн подачі заявок: 25 квітня 2021 року о 15.00 за київським часом. Подати заявку на участь у програмі за посиланням.
  • Оголошення результатів відбору: 4 червня 2021 року

2 квітня 2021 року о 12.00 відбудеться безкоштовний інформаційний вебінар, на якому ви матимете змогу отримати відповіді на часті запитання щодо участі у програмі. Приєднатись до вебінару можна за посиланням.

У разі виникнення проблем, або запитань стосовно програми, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про історію створення та мету програми дізнавайтесь тут.

Про незабутні враження та досвід минулорічних учасників програми читайте тут.

   
© ALLROUNDER