Дайджест актуальних конкурсів, стипендій, грантів та стажувань для викладачів та студентів від відділу міжнародних зв’язків НПУ імені М.П. Драгоманова

Стипендії та гранти

1. Гранти на дослідження в Історичних архівах ЄС . Кінцевий термін: 31 жовтня 2021 о 23:59 за київським часом. Це можливість попрацювати з матеріалами Історичних архівів ЄС (HAEU) для українських науковців, що цікавляться питаннями євроінтеграції. Ви отримаєте 5 000 євро на дослідження з права, історії, політології, економіки, соціології або будь-якої іншої гуманітарної чи соціальної дисципліни.
  2. Гранти академічної співпраці для університетів з України та Швеції. Кінцевий термін:
  3. 30 вересня 2021 о 23:59 за київським часом Це гранти, що фінансують академічну співпрацю вишів з України і Швеції. Ви отримаєте до 1 000 000 шведських крон, що покриють організацію конференцій і воркшопів, стажування, навчальні візити, заробітні плати, візові витрати та багато іншого.
  4. MEET UP! українсько-німецькі зустрічі молоді. Кінцевий термін: 31 жовтня 2021 о 23:59 за київським часом. Ця програма підтримує зустрічі молоді з України та Німеччини для спільної роботи над проєктом на соціально важливу тему. Ви можете отримати до 50 000 євро на організацію зустрічей в одному з наступних форматів: Проєкт має стосуватися культури пам’яті, залученості молоді або Цілей сталого розвитку ООН й має побачити світ до кінця 2023 року. Представник вашої організації також зможе пройти стажування в команді партнера до кінця 2022 року.
  5. Chevening: стипендії на магістратуру у Великій Британії. Кінцевий термін: 02 листопада 2021 о 15:00 за київським часом. Це стипендійна програма, що покриває отримання магістерського ступеня у великобританському університеті. Протягом року ви будете навчатися, розширювати мережу контактів та пізнавати культуру Сполученого Королівства. Щоб взяти участь у програмі, потрібно мати розвинені лідерські якості.
  1. Міжнародні студентські стипендії в університеті Лойоли в Новому Орлеані. Дедлайн: 15.11.2021
  2. Стипендіальна програма Президента Республіки Казахстан «Болашак». Дедлайн: 28 листопада 2021 року.
  3. Резиденція в Німеччині Künstlerhaus Dortmund. Для митців, що працюють з візуальним мистецтвом. Дедлайн - 31 жовтня.

Конференції, вебінари, онлайн зустрічі

1. “Research in Germany” –віртуальний кар’єрний ярмарок з університетами прикладних наук. Цікавитеся прикладними дослідженнями у Німеччині? Приєднуйтеся до віртуального ярмарку з університетами прикладних наук 14 жовтня 2021 року, 16:00-20:00.
  2. International Online Conference “Internationalisation in Higher Education – Perspectives from the Project THEA Ukraine and beyond”. 28.09 2021 року. У контексті заключної конференції проєкту, результати роботи THEA Ukraine будуть використані як можливість обговорити з колегами поточні напрямки розвитку у сфері інтернаціоналізації вищих навчальних закладів України та за її межами. До участі в обговоренні запрошуються адміністрації університетів та наукові менеджери, а також викладачі та студенти, які цікавляться питаннями інтернаціоналізації.
  3. Що залишиться після пандемії? Віртуальне розширення проектів мобільності та академічного обміну. Захід в рамках “Тижнів Німеччини в Україні”. Коли: 06 жовтня 2021 року – 15:00-17:00.
  4. Онлайн-конференція - Наукові дослідження і наукове писемне мовлення в Україні та Німеччині (26.-27.11.2021)/ Online-Konferenz - Wissenschaftliches Arbeiten und Schreiben in der Ukraine und in Deutschland (26.-27.11.2021).
  5. Гранти для творчої молоді. Презентація проєктів 2021. 28 вересня з 10:00 до 13:00 долучайтесь в реальному часі до презентації проєктів, що стали переможцями цього року в рамках програми «Гранти на проєкти для творчої молоді».
  6. House of Europe у Івано-Франківську. З 10 вересня по 3 жовтня 2021 року на площі перед міською адміністрацією (вул. Грушевського, 21) у Івано-Франківську буде діяти мобільний павільйон House of Europe.
  7. Creative Business Academy. Кінцевий термін: 30 вересня 2021 о 15:00 за київським часом. Це інтенсивний онлайн-тренінг, що допоможе структурувати роботу креативного бізнесу й перетворити його на успішну прибуткову компанію. Участь безкоштовна завдяки підтримці ЄС.
  8. Навчальна та нетворкінг програма Global Cultural Relations Programme 2021. Дедлайн - 4 жовтня. Для агентів змін, професіоналів та підприємців з культури та креативних індустрій.
  9. Онлайн-зустріч “Навчання в ЄС безкоштовно: Польща”. Реєстрація до 29 вересня.
  10. «Ukrainian Erasmus+ Marathon». Для школярів, студентів, батьків, працівників університетів та молодіжних організацій.. Дедлайн - 15-16 жовтня
  11. Українсько-німецький культурний форум. Дедлайн - 1 жовтня. Для культурних менеджерів, працівників культури, представників громадських організацій та випускників Академії культурного лідера, що працюють на Сході України у маленьких містах або селах та мають досвід роботи із молоддю.