Освітні послуги  

   

Освітні ресурси  

   

2309043-0енз0-093451.pngУ рамках програми національної мобільності 25 березня 2021 року викладачі факультету психології НПУ імені М.П.Драгоманова взяли участь у публічній лекції «Гуманістична медіація – інструмент миру при планетарному безладі». Лектор, відома французька медіаторка, засновниця моделі гуманістичної медіації Жаклін Моріно (Париж, Франція) та її послідовниця українського походження, яка зараз живе та практикує гуманістичну медіацію в Італії медіаторка, консультант, перекладач та психолог Софії Дутчак (Італія) презентували власну точку зору на проблеми сьогодення, можливості збереження психологічного благополуччя особистості у період пандемії спричиненої COVID-19.

Ключовою метою дискусії стало ознайомлення студентів, викладачів та всіх зацікавлених з основами гуманістичної медіації, її перевагами та техніками, які можуть бути корисними, в тому числі, в навчальному, професійному та особистому житті.

В межах національної мобільності 19.12.2020р., в святковий суботній день, з успіхом була проведена інтерактивна лекція на тему «Основи віково-психологічного консультування».

Під керівництвом завдувачів кафедри теоретичної та консультативної психології факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Ю.М. Кашпура та кафедри менеджменту освіти і практичної психології факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди В.А. Вінс було проаналізовано навчальні плани та відібрано спільну проблему для майбутніх психологів ОС «Магістр», в зустрічі взяли участь понад 30 студентів університетів та більше 10 практичних психологів із соціально-психологічних центрів.

   
© ALLROUNDER