Освітні послуги  

   

Освітні ресурси  

   

29.04. 2021 року у рамках національної мобільності викладачі та студенти факультету психології взяли участь у відкритій лекції

Галини Павлівни Канафоцької «Парадигма змін»

Під час інтерактивної зустрічі лектор ознайомила слухачів з особливостями існуючої парадигми, торкнулася проблеми місії особистості, ціннісного зростання та духовності моделей її поведінки.

Галина Павлівна запропонувала ряд питань, над якими потрібно замислитися кожному з нас для того, щоб переосмислити майбутнє через призму розуміння теперішніх реалій і світу, в якому ми зараз живемо. Віднайдення  відповідей на ці запитання і стане основою початку шляху для переходу в нову парадигму життєдіяльності задля формування стратегічного бачення перспектив власного розвитку в умовах змін.

→ПРЕЗЕНТАЦІЯ←

Дякуємо Канафоцькій Галині Павлівні за чудову зустріч і розмову про важливе для кожного з нас!

 76543324567890-9897.png

Шановні викладачі та студенти факультету психології!

Запрошуємо вас 29 квітня 2021р., 12.00

на відкриту лекцію

на тему

«Переосмислення майбутнього в період змін»

Платформа Google meet: https://meet.google.com/dyf-zgbs-cfs

Анкета для реєстрації

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdt2jEncB0_OATfvfPqUAmxpUVuz_RMu1xFQbi4z7v-idMWqQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628&fbzx=-566470158773179669

 

Ви матимете нагоду познайомитись із викладачем програми «Світоглядне ядро» Українського Католицького Університету (м.Львів), координаторкою Центру соціального лідерства-служіння (м.Київ)
Канафоцькою Галиною

Пані Галина,  радниці двох міністрів, тренер-виклада із 25-літнім досвідом роботи на ведучих посадах державних, ринкових та громадських міжнародних і всеукраїнських організацій.

Безпосередня учасниця і розробниця державних концепцій, програм і планів заходів, національних доповідей з питань бізнес-менеджменту освіти, розвитку малого підприємництва, інноваційної діяльності, модернізації ринків капіталу та захисту суспільної моралі в Україні. Авторка нової управлінської парадигми «Менеджмент творчості» та сертифікованих курсів «Від менеджменту творчості – до лідерства-служіння» й «Основи соціального лідерства-служіння».

В доробку має понад 100 наукових і науково-популярних публікацій, однією з яких є книга «Формування цінностей нової генерації в умовах суспільних трансформацій».

Під час інтерактивної зустрічі ви матимете можливість розібратися у проблемах :

  • існуючої парадигми та психології інструментів і моделей поведінки особистості для переходу в нову парадигму задля формування стратегічного бачення перспектив власного розвитку, а заразом і структур та громад, в яких перебуваємо, в умовах змін;
  • питань, над якими потрібно задуматися для того, щоб переосмислити майбутнє через призму розуміння реалій і світу, в якому ми зараз живемо, з наміром усвідомлення можливостей впливу на процеси змін в своєму оточенні, в організаціях, в яких навчаємося чи працюємо, та в зовнішньому середовищі по відношенню до наших організацій, у своїх громадах, а також в політичних системах своєї держави і навіть в усьому світі.

illustration-with-programmer-working_52683-26690.jpg

Шановні колеги!

У рамках національної мобільності на факультеті психології відбудеться відкрита лекція
на тему " Переосмислення майбутнього в період змін".

Запрошуємо всіх бажаючих!

Дата: 29.04.2021

Час: 12.00-14.00

 

 

 

 

 

 

Анкета для реєстрації за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdt2jEncB0_OATfvfPqUAmxpUVuz_RMu1xFQbi4z7v-idMWqQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628&fbzx=-566470158773179669

20-21 квітня 2021 р., на базі Мелітопольського державного педагогічного університету
імені Богдана Хмельницького (Україна)
відбулася Міжнародна науково-практична конференція

на тему

СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА КОНЦЕПТУАЛЬНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ІНКЛЮЗИВНИХ ПРАКТИК

International scientific-practical conference

CURRENT TRENDS AND CONCEPTUAL DIRECTIONS OF INCLUSIVE PRACTICES

Викладачі, аспіранти та студенти факультету психології НПУ імені М.П.Драгоманова  взялиактивну участь у пленарному та секційних засіданнях конференції.

→ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ←

7765432.png

2309043-0енз0-093451.pngУ рамках програми національної мобільності 25 березня 2021 року викладачі факультету психології НПУ імені М.П.Драгоманова взяли участь у публічній лекції «Гуманістична медіація – інструмент миру при планетарному безладі». Лектор, відома французька медіаторка, засновниця моделі гуманістичної медіації Жаклін Моріно (Париж, Франція) та її послідовниця українського походження, яка зараз живе та практикує гуманістичну медіацію в Італії медіаторка, консультант, перекладач та психолог Софії Дутчак (Італія) презентували власну точку зору на проблеми сьогодення, можливості збереження психологічного благополуччя особистості у період пандемії спричиненої COVID-19.

Ключовою метою дискусії стало ознайомлення студентів, викладачів та всіх зацікавлених з основами гуманістичної медіації, її перевагами та техніками, які можуть бути корисними, в тому числі, в навчальному, професійному та особистому житті.

   
© ALLROUNDER