Майстер-клас від Марини Луценко

0-02-0a-e7517548b5ca9a47cc7f01fd7f25f2dc51aa119704d93a878438fd571e4ae15a_b76bf3d5f2dd01f4.jpg

На запрошення кафедри загальної і соціальної психології факультету психології

НПУ імені М.П.Драгоманова 18 листопада Марина Олександрівна Луценко провела

майстер-клас «Пошук індивідуального ресурсу в сімейній структурі через теорію транзакційного аналізу».

Марина Олександрівна - практикуючий психолог, член Української Асоціації

Транзакційного Аналізу, Української спільноти транзакційного аналізу, Європейської Асоціації Транзакційного Аналізу

Захід відбувся онлайн на платформі Zoom.

Разом з учасниками були обговорені такі теми:

1.Теорія транзакційного аналізу ( дивились інтерв'ю Еріка Берна і аналізували його жарти, слухали Фаніту Інгліш,яка є символом "живого" транзакційного аналізу)

2.Розглядали Модель взаємовідносин Л.Бойд і Г.Бойда (обговорювали важливі властивості у функціонуванні пари, піднімали питання відповідальності )

3.Робили практичну роботу для ідентифікації своїх почуттів у процесі спілкування з партнером.

4.Згадували афористичні вислови Е.Берна

Дякуємо ведучій та учасникам і очікуємо на нову зустріч!