IMG-f329ae043b00914d34647ac89dae5131-V.jpg

5 грудня 2019 р. студенти факультету психології спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» першого та другого курсів спеціальності 053 «Психологія» освітньої програми «Політична психологія» разом з викладачами кафедри політичної психології та соціально-правових технологій (проф. Андрущенко Т.В., проф. Ковчина І.М., доц. Пасічніченко С.В., ст. вик. Співак Д.М.) відвідали Верховну Раду України з ознайомлювальною екскурсією.

IMG-cfa1947568ca2865ed4ea598ef4be4d5-V.jpg

У понеділок 2 грудня відбулася зустріч студентів факультету психології з Юлією Морозовою ван Стейніс, освітнім директором навчальної програми з ТРТ інституту БіоСофт, психотрапевтом Нідерландської асоціації психотерапії, членом борду ЕАТРТ. 

Майбутні психологи ознайомилися з можливістю застосування танцювально-рухової терапії у клінічній практиці професійної діяльності.

Дякуємо за прекрасний досвід!

FB_IMG_15749392708008116.jpg

Минулої середи (20.11.2019) відбулась довгоочікувана подія в НПУ – «Ліга факультетів». Цього року факультет психології представляла група 10 МВ. Студенти активно і творчо підійшли до підготовки та участі у конкурсі, написали сценарій, який повністю відповідав темі, підготували яскравий та динамічний танцювальний номер і гідно представили наш факультет! 

За свій виступ вони отримали диплом у номінації «Краща командна гра»! Вітаємо наших студентів!!! Ви молодці!!!

IMG-de78b309f42716f6e9c1b578fa0b614d-V.jpg13.11.2019 на зустріч до студентів першого курсу Факультету психології приїхав доктор філософії, коуч, коуч-ментор і сертифікований супервізор коучів, один із засновників світового НЛП і коучингу, член редколегії журналу NLP World – Пітер Вріца!

Він розповів про специфіку встановлення контакту з клієнтами, розказав про роль емоційного взаємозв’язку та складові розуміння людини людиною. Особливо ефективно було показано майстер клас консультативних сесій, протягом яких, він зміг налагодити контакт з аудиторією, виявив проблему та нове розуміння проблемної ситуації.

Приємно бачити, що студенти нашого факультету здатні без проблем комунікувати англійською мовою.

Після зустрічі в учасників залишилися хороші враження та позитивні емоції!

IMG_20191115_145445_415.jpg

День української писемності та мови!

9 листопада відбувся круглий стіл до Дня української писемності та мови на тему: "Мова: психічні, соціальні та соціокультурні аспекти", який організувала та провела студентка третього курсу, голова СНТ факультету Чевельча Тетяна.

До участі долучилися студенти факультету психології, факультету спеціальної та інклюзивної освіти, клінічної психології.

Всі активно долучились до роботи, підготували тези та виступи. Під час проведення круглого столу були цікаві обговорення та дискусії.

Наші студенти та викладачі були одягнені у вишиванки, що підкреслювало особливу атмосферу та настрій.

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ