КРУГЛИЙ СТІЛ «ЗБЕРЕЖЕННЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я В УМОВАХ ВОЄННИХ ДІЙ»

31 жовтня на базі Факультету психології УДУ імені Михайла Драгоманова пройшов щорічний Міжвузівський КРУГЛИЙ СТІЛ «ЗБЕРЕЖЕННЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я В УМОВАХ ВОЄННИХ ДІЙ». До його роботи долучилися  викладачі та студенти, підготували цікаві доповіді та публікаційні матеріали.

Захід традиційно присвячено Дню української писемності та мови. На пленарному засіданні було розкрито актуальні проблеми психології:

**питання професійної діяльності психолога та покращення комунікативних навичок

**розвиток адаптаційних ресурсів особистості та формування стресостійкості

**роль психічного здоров’я у житті людини

**проблема емоційного вигорання в системі допомагаючих професій

особливості онлайн-спілкування

**питання міжнародних відносин тощо. photo 2023 12 13 23.49.42

Долучилися учасники і з інших навчальних закладів: Білоцерківський інститут економіки та управління Університету «Україна», Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Інститут соціальних технологій, Білоцерківський національний аграрний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Дніпровський державний технічний університет, Черкаський державний технологічний університет.

photo_2023-12-13_23.52.33.jpeg